Načo portál

Neopodstatnený
Opis problému: 

Portál vznikol ako ste sami uviedli ako odozva na "čoraz väčšiu administratívnu záťaž v podnikaní". Neviem načo dávať podnety a prípadne riešenia, keď o všetkom sa už roky vie a aj napriek tomu sa aj ďalej administratívna záťaž zvyšuje.
 
 

Návrh riešenia: 

Riešenie je úplne jednoduché. Alfa a omega všetkých problémov je hlavne zfunkčnenie a zrýchlenie vymožiteľnosti práva na Slovensku. Na prijatie zákona ohľadom špekulatívneho prevodu majetku na blízke /neplnoleté / osoby je už aj neskoro.

Zdôvodnenie: 
Podnet je príliš všeobecný a presahuje účel portálu

Komentáre

Ja tento portál vnímam iba ako "bútlavú vrbu" kde sa môžeme všetci vykričať.  Očakávam, že zmeny, ktoré sa urobia na základe tohto portálu budú také chabé, že si ich nikto poriadne ani nevšimne a nikomu vlasne nepomôže. Len Fico sa bude zas chváliť aké "obrovské" zmeny urobil.

Máte pravdu, tento portál je zbytočný, pretože mám skúsenosti aj s pripomienkovaním priamo na ministerstvách a nikdy sa nič neudialo, vždy je všetko v poriadku. Keďže je to naozaj len bútľavá vŕba, tak ja Vám napíšem prečo máme nezmyselné zákony. Na ministerstvách, podotýkam v nevýrobnej sfére je strašne veľa neproduktívnych ľudí a pretože chodia do práce každý deň, musia niečo napísať na papier, aby sa povedalo, že pracujú na 120%, tak vymýšľajú nezmysly od stola, to je celé a pretrváva to roky. Mám obavu do budúcna, že takýmto spôsobom, aký je momentálne v našom štáte, stratia ľudia chuť podnikať a pracovať a potom už bude koniec všetkým politickým stranám, keď bude kasa prázdna. Ja som z generácie staršieho veku a úprimne ľutujem generáciu našich vnúčat.

Máte úplnú pravdu, len ste ešte vynechali 150  úplne zbytočných ľudí v parlamente, ktorí veľmi rýchlo zabudnú ako pred voľbami žobrali o hlasy a keď sa tam dostanú, vymýšľajú tieto nezmysly. Alebo taká Všeobecná zdravotná poisťovňa, ktorá má byť trojjedinná je úplná lahôdka - tam ich je ako myší, musia nosiť papiere z kancelárie do kancelárie po jednom, aby do fajrontu mali čo robiť
 

Pridať komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy sú automaticky zmenené na odkazy.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
CAPTCHA
Bezpečnostná otázka (kvôli spamom). Vyriešte jednoduchú matematickú rovnicu a výsledok napíšte do prázdneho políčka.
mínus 7 = 3
Vyriešte matematickú otázku a výsledok zapíšte v číselnom formáte.